Nasza oferta

Pompy ciepła

Skuteczny sposób na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie i ciepłą wodę? Z pompami ciepła jest to możliwe! Po zapoznaniu się z Twoją wizją i potrzebami dopasujemy najlepsze urządzenie i zajmiemy się jego montażem. W jaki sposób możemy pomóc w zmniejszeniu rachunków?

Skontaktuj się z nami!
Pompy ciepła

Zakres usług

Naszym klientom dostarczamy najlepsze urządzenia o każdej mocy od różnych producentów. Dzięki temu pompy ciepła są dostosowane do potrzeb i wymagań domowników. Do realizacji zleceń wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt, który wspiera profesjonalny montaż pompy ciepła. Dodatkowo każdy z produktów obejmujemy gwarancją!

Oto co jeszcze oferujemy naszym klientom:

  • pompy ciepła pochodzące od renomowanych producentów,
  • dobór pompy ciepła do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości,
  • profesjonalny montaż,
  • stały kontakt i doradztwo,
  • opiekę posprzedażową,
  • serwis pompy ciepła.
Instalacja klimatyzacji
Profesjonaliści w swoich fachu
Montaż pomp ciepła

Jakie zyskujesz korzyści?

Pompy ciepła to przede wszystkim: oszczędność, wielofunkcyjność i ekologiczność. Choć obniżenie rachunków do niewielkich kwot brzmi nierealnie, w rzeczywistości jest możliwe do osiągnięcia. Dzięki temu narzędziu wykorzystasz energię dostarczaną przez naturę – powietrze, wodę czy grunt, a zwrot inwestycji zaobserwujesz już po ok. 5 latach.

Wielofunkcyjność pomp ciepła objawia się w efektywnej pracy nie tylko w zimowe miesiące. Sprawdza się ona nie tylko w roli źródła ciepła, ale także wentylacji i klimatyzacji. W ramach jednego systemu otrzymujesz więc zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie!

Porozmawiajmy o szczegółach!

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na pytania, które kłębią się w Twojej głowie? Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać w pełni zrozumiałą i klarowną wiedzę dotyczącą wyboru i montażu pomp ciepła!

Czym się zajmujemy?
CITO Serwis

Dlaczego właśnie my?

Każdy dom różni się zapotrzebowaniem energetycznym. Dlatego tak ważny jest prawidłowy dobór jednostki do zadań, które będą przed nią stawiane. Redukcja kosztów za ogrzewanie z pompą ciepła jest możliwa dzięki doborowi odpowiedniego urządzenia i profesjonalnemu montażowi. Jeśli szukasz nie tylko firmy montażowej, ale również doradczej – trafiłeś w odpowiednie miejsce! Zanim przystąpimy do działań, dokładnie zapoznamy się z docelowym miejscem pracy urządzenia. To dzięki przeprowadzonemu audytowi dowiesz się, jakie są możliwości montażowe pompy ciepła.

Cena pompy ciepła

Ile to będzie kosztować?

Montaż pompy ciepła to inwestycja w przyszłość – nie tylko Twojej rodziny, ale również środowiska.

Koszt pompy ciepła uzależniony jest od wielu czynników. To m.in. dlatego przed montażem umawiamy się na spotkanie z naszym przyszłym klientem. Zapoznajemy się z parametrami, które mają bezpośredni wpływ na koszt pompy ciepła. Są to m.in.:

  • technologia budowy domu (ocieplenie, stolarka itp.)
  • forma źródła, z którego system pozyskuje energię cieplną (gruntowa, powietrzna itp.)
  • model instalowanej jednostki

Na ostateczny koszt pompy ciepła może wpłynąć również dofinansowanie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i instalacją urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii możesz ubiegać się o dotacje finansowe w programach rządowych. Jednym z nich jest Program Czyste Powietrze.

Cena ma znaczenie