Nasza oferta

Hydraulika

Nagła awaria instalacji hydraulicznej w Twoim domu? A może szukasz specjalisty, który profesjonalnie wykona dla Ciebie instalację hydrauliczną? Trafiłeś w takim razie w idealne miejsce! W czym Ci pomożemy?

Skontaktuj się z nami!
Czym się zajmujemy?

Usługi hydrauliczne

Szeroki zakres usług, jakie świadczymy, sprawia, że jesteśmy w stanie uporać się z każdym wyzwaniem, które stawia przed nami klient. Sprawnie montujemy instalację hydrauliczną, ale także równie szybko interweniujemy w razie awarii.

Usługi, jakie świadczymy to m.in.:

  • biały montaż,
  • tworzenie instalacji hydraulicznych,
  • przeróbki, naprawy, serwis i konserwacja instalacji,
  • tworzenie instalacji grzewczych,
  • instalacja ogrzewania podłogowego,
  • instalacja grzejników,
  • montaż i serwis kotłów.
Usługi hydrauliczne
Bezawaryjność instalacji hydraulicznych
CITO Serwis

Bezawaryjność instalacji hydraulicznych

Doskonale wiemy, że kluczem do wieloletniej, bezawaryjnej pracy instalacji hydraulicznej czy grzewczej jest prawidłowy montaż i odpowiednie zabezpieczenie. Dbając o naszych klientów, oferujemy im także przegląd i serwis instalacji hydraulicznej, który pozwala wykryć najdrobniejsze awarie. Szybkie zdiagnozowanie problemu pozwala na pozbycie się go w błyskawicznym tempie, zanim jeszcze przerodzi się w dużo poważniejszą — a przy tym kosztowną — awarię. Zdobyte doświadczenie pozwala na trafne określenie przyczyny awarii.

Porozmawiajmy o szczegółach!

Masz pytania? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, odpowiemy na nurtujące pytania, znajdziemy najlepsze rozwiązanie dotyczące instalacji hydraulicznej w Twoim domu! A wszystko po to, abyś mógł sam ocenić, że robimy wszystko, by każdy, kto szuka u nas pomocy, otrzymał ją w mgnieniu oka.

Usługa hydrauliczna z precyzją
Biały montaż

Usługa hydrauliczna z precyzją

Zakończyłeś prace budowlane w swoim domu? W takim razie przyszedł czas na tchnięcie w niego życia — w tym także biały montaż. Jakie usługi świadczymy w ramach białego montażu? Co to biały montaż? To nic innego jak podłączenie sanitariatów do instalacji doprowadzającej wodę i prace wykończeniowe. Montaż umywalki, sedesu czy armatury łazienkowej to jednak nie tak proste zadanie, jak mogłoby się wydawać. Przy jego wykonywaniu liczy się precyzja i doświadczenie.

Nie ma nic gorszego niż cieknący kran czy niestabilnie stojący sedes, które odbierają nowo urządzonej łazience piękna i komfortu użytkowania. Dlatego tak ważne jest powierzenie białego montażu w ręce specjalistów.

Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam wykonywać nie tylko właściwie naszą pracę, ale przede wszystkim z dbałością o wystrój pomieszczenia. Naszą dewizą jest funkcjonalność, komfort użytkowania i piękno łazienki.

Usługi hydrauliczne

Cena ma znaczenie!

A to wszystko z uwzględnieniem Twoich potrzeb i możliwości.

Dbamy bowiem, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani na każdej płaszczyźnie — również tej finansowej. Kluczem do ustalenia ceny za usługi hydrauliczne jest poznanie oczekiwań naszego klienta. Poinformuj nas o tym, czego potrzebujesz, a my najszybciej jak to możliwe powiadomimy Cię o kosztach. W niektórych przypadkach cennik poznasz już przy pierwszej rozmowie. Innym razem będziemy potrzebowali nieco więcej czasu, aby dokładnie przyjrzeć się usługom, których potrzebujesz — nie pozostawimy Cię jednak w niewiedzy. Udzielimy Ci odpowiedzi dotyczącej przybliżonego cennika, na podstawie szybkiej analizy dotychczasowych zleceń.

Cena ma znaczenie