O nas

CITO Serwis

Kim jesteśmy? CITO Serwis składa się z wizjonerów, którym nie brak doświadczenia, ale także luzu pozwalającego stworzyć z klientem prawdziwą więź potrzebną do zrozumienia jego potrzeb. Choć świadczymy usługi z zakresu klimatyzacji i hydrauliki, dajemy też znacznie więcej niż fachowo wykonane zadania — gwarancję szybkiej pomocy, gdy tylko tego potrzebujesz.

Skontaktuj się z nami!
Cito Serwis

Profesjonaliści w swoich fachu!

O profesjonalizm dbamy przy każdym zleceniu — bez znaczenia czy realizujemy je w domu prywatnym, czy w lokalu dobrze prosperującego przedsiębiorcy. Każdy klient zasługuje bowiem na takie samo traktowanie — z pełną precyzją i uwzględnieniem potrzeb. Do realizacji zleceń wykorzystujemy nie tylko urządzenia od przodujących producentów, ale również wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu serwis i montaż są możliwe do przeprowadzenia.

Profesjonaliści w swoich fachu
Czym się zajmujemy?
CITO Serwis

Czym się zajmujemy?

Świadczymy usługi z zakresu m.in.:

  • doboru jednostki oraz montażu klimatyzacji i pompy ciepła,
  • serwisu i przeglądu klimatyzacji,
  • serwisu pompy ciepła,
  • białego montażu,
  • przeróbki, naprawy, serwisu i konserwacji instalacji hydraulicznej,
  • montażu i serwisu kotłów.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia zarówno do budynków mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych i przemysłowych. W gronie naszych usatysfakcjonowanych klientów są więc właściciele domów jednorodzinnych, mieszkań, lokali gastronomicznych, galerii handlowych. Urządzenia dostępne w CITO Serwis montujemy także w obiektach przemysłowych — halach produkcyjnych czy magazynach.

Porozmawiajmy o szczegółach!

Zapoznałeś się z naszą szeroką ofertą, a mimo to nadal w Twojej głowie pozostaje wiele wątpliwości i pytań? W takim razie koniecznie się z nami skontaktuj! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde z zapytań. A gdy po przeprowadzonej konsultacji zdecydujesz się na nasze usługi, razem ustalimy dogodny dla Ciebie termin ich realizacji.

Doświadczenie nie na CITO
Wiedza, to nie wszystko

Doświadczenie nie na CITO

Choć zadania wykonujemy sprawnie, przywiązujemy ogromną wagę do prawidłowego montażu, naprawy czy serwisu urządzeń. Nasi klienci mogą liczyć na natychmiastową pomoc z naszej strony — na cito. Pośpiech nie jest jednak wskazany w przypadku przyswajania wiedzy z zakresu hydrauliki i klimatyzacji. To właśnie dlatego nie poprzestajemy na wiedzy, którą już posiadamy, a stale się dokształcamy, uczestnicząc w szkoleniach.

Zanim postawiliśmy pierwsze kroki w dziedzinach, którymi zajmujemy się na co dzień, zdobyliśmy zaawansowaną wiedzę, która pozwoliła uniknąć potknięć i błędów. Certyfikaty i uprawnienia, które posiadamy, dają Ci gwarancję, że trafiłeś pod skrzydła fachowców.

Cito Sewris

Autoryzowany znaczy pewny

Dzięki temu, że jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących na rynku firm, świadczymy naprawy i konserwacje urządzeń objętych gwarancją producentów, na których stawia zdecydowana większość. Uszkodzona klimatyzacja powierzona w ręce firmy, która nie posiada autoryzacji, oznacza utratę gwarancji od producenta. Dlatego tak bardzo dbamy o to, by nasze profesjonalne usługi były uwierzytelnione przez tak wielkie firmy, jak LG, Toshiba czy Airwell.

Autoryzowany znaczy pewny